نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۳۱

عینک توتاص (Totas) چیست؟

اگر جستجویی دقیق در مورد برندهای لوازم ایمنی که در ایران به فروش می رسند انجام دهید به یکی از برندهای پر طرفدار و معتبر بر خواهید خورد. و آن برندی نیست جز برند توتاص Totas. عینک Totas از جمله عینک های ایمنی می باشد که دارای تنوع بالایی برای مصارف گوناگون است. از جوشکاری و تراشکاری گرفته تا فعالیت های لیزری و مصارف پزشکی و آزمایشگاهی. برند توتاص از  1393 شروع به تولید عینک های ایمنی با نام عینک توتاص نمود. در این مسیر الزامات استانداردهای بین المللی را چراغ راه خود قرار داد.

برای خرید عینک ایمنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

عینک توتاص از جمله برندهایی است که برای خرید عینک محافظ چشم همه سراغ آن می روند. چرا که دارای تنوع بسیار بالایی در عینک های ایمنی می باشد. تقریبا بیش از 20 نوع عینک ایمنی را در دسته بندی های خود جای داده است. استانداردهای EN166  و  ANSI Z87.1 از جمله استانداردهای جهانی و مربوط به اتحادیه آمریکا و اروپا هستند. عینک Totas  همه این استانداردها را شامل می شود.

میزان حفاظت بالا و کیفیت تولید بی نظیر عینک های توتاص به همراه سایر ویژگی های منحصر به فرد این برند باعث شده تا بتوان عینک توتاص را یکی از قابل اعتماد ترین عینک های ایمنی در ایران شناسایی کرد. فروشگاه ایمن کلاسیک نیز در این راستا اقدام به عرضه و فروش عینک ایمنی توتاص نموده است. که یکی از پر فروش ترین محصولات این مجموعه می باشد. برای خرید انواع عینک جوشکاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای خرید عینک جوشکاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع عینک توتاص

لازم به ذکر است که تمامی انواع عینک های توتاص دارای یو وی 400 می باشند. حفاظت بسیار کاملی در برابر تابش اشعه ماورا بنفش از چشم شما ایجاد می کنند.

عینک ایمنی توتاص را می توان با توجه به فاکتورهای مختلفی دسته بندی کرد. عینک های دارای دسته و دارای کش، عینک های لنز شفاف و لنز رنگی، عینک ایمنی گاگل، عینک ایمنی جوشکاری و غیره. بنابراین انواع مختلفی از عینک های Totas وجود دارد که با توجه به نوع کاربرد قابل خریداری هستند. مجموعه ایمنی کلاسیک با هدف کسب رضایت شما اقدام به ارائه و فروش انواع مدل های محبوب و پر فروش عینک توتاص نموده است. بنابراین می توانید با خرید عینک توتاص از ایمن کلاسیک چشمان خود را در برابر آسیب های احتمالی ایمن کنید.

برای خرید عینک دودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کاربردهای عینک  توتاص

عینک های توتاص دارای کاربردهای گسترده ای هستند. بهتر است اینگونه بگوییم که عینک های توتاص هر حرفه ای که برای انجام آن به عینک ایمنی نیاز باشد را پوشش می دهد. شما می توانید با توجه به نوع حرفه و فعالیتی که انجام می دهید عینک مناسب را برگزینید. عینک های ایمنی توتاص برای کاربردهای مختلفی همچون تراشکاری، جوشکاری، چمن زنی، ماهیگیری، پرواز، کوهنوردی، نقاشی، فرزکاری، برش کاری، نجاری، آهنگری، کار در کنار کوره های صنعتی، مصارف آزمایشگاهی و بیمارستانی، مصارف ساختمان سازی، سنگ زنی، رانندگی در شب، اسکی، بازرسی از پروژه و برای کارگران صنعتی و کار با اشعه های لیزری طراحی شده اند. بنابراین دارای کاربرد بسیار تار بسیار گسترده ای می باشند.

برای خرید عینک سنگ زنی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکته ی مهم اینجاست که هر کدام از این عینک ها نیز دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند. به عنوان مثال عینک توتاص با لنزهای رنگی به تولید می رسند که هر کدام از رنگ های آن مناسب برای انجام یک حرفه خاص می باشد. به عنوان مثال عینک جوشکاری Totas یکی از دسته بندی های عینک توتاص می باشد که دارای لنزهایی با رنگ زرد، مشکی و دودی می باشد. رنگ مشکی دارای درجه تیرگی 9 بوده که بیشترین محافظت را از چشمان شما به عمل می آورد و رنگ زرد آن مناسب برای محیط های کم نور می باشد. بنابراین در انتخاب رنگ لنز نیز باید به راهنمای خرید عینک ایمنی مراجعه کنید.

برای خرید عینک طلقی کش دار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اهمیت عینک توتاص

ممکن است تصور کنید برخی فعالیت ها احتیاجی به عینک ایمنی ندارد. به عنوان مثال اگر به شما بگویند که کوهنوردی و ماهیگیری هم احتیاج به عینک ایمنی دارد ممکن است تعجب زده شوید و بگویید عینک ایمنی تنها مختص فعالیت هایی مانند تراشکاری و جوشکاری و امثالهم می باشد اما به واقع چنین نیست.

برند توتاص سعی داشته تا برای انواع زمینه هایی که احتیاج به عینک ایمنی دارد، محصولاتی درخور کاربران تولید نماید. عینک هایی که مختص دید در شب، دید در روز، مواجهه با مادون قرمز، مختص کوهنوردی و برای کار در آزمایشگاه می باشند از جمله عینک های ایمنی توتاص هستند که به طور ویژه برای این زمینه ها طراحی شده اند. بنابراین می توانید برای فعالیتی مانند جوشکاری در شب یا جوشکاری در هوای مه گرفته از عینک مناسب توتاص استفاده کنید. اینجاست که اهمیت عینک توتاص نمایان می شود. در واقع روش درست و اصولی نیز به این صورت است که برای مصارف متنوع از عینک مختص همان حرفه و شرایط استفاده کنید. چیزی که برند Totas به طور کامل به آن فکر کرده و تدابیر ویژه ای برای آن اندیشه کرده.

مزایای عینک توتاص

همیشه در انتخاب عینک ایمنی چالش های زیادی وجود دارد. مطمئنا نگرانی هایی از بابت کیفیت عینک ایمنی برای شما نیز وجود دارد و ممکن است در حین کار درگیر این فکر شوید که نکند عینک ایمنی که در حال استفاده از آن هستید حفاظت کاملی از چشمان شما به عمل نیاورد و بعدها دچار مشکل شوید. بنابراین ممکن است حواس تان دائما پرت شود و تمرکز خود را از دست بدهید. همچنین ممکن است عینک ایمنی که در حال استفاده از آن هستید از یک برند ناشناخته باشد و واقعا محافظت کاملی از چشمان شما به عمل نیاورد. اما چرا با وجود اینکه نسبت به این موضوع آگاه هستید باز هم سراغ خرید برندهای نامعتبر می روید؟

  • دارای استانداردهای بین المللی

یکی از مزیت های مهم و قابل توجه در عینک Totas این است که این عینک دارای استانداردهای جهانی اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد بنابراین خیال تان راحت است که عینک ایمنی مورد نظر از فیلترهای سفت و سختی عبور کرده است. همچنین این عینک شامل تاییده وزارت کار و وزارت بهداشت می باشد. بنابراین می توان گفت که عینک توتاص از لحاظ تایید شده است و جای نگرانی در هنگام استفاده از آن برای شما وجود نخواهد داشت. شما می توانید در حین کار تمام توجه و تمرکز تان را به کار بدهید و نگران ایمنی عینک نباشید.

  • دارای ساختار ارگونومیک

از دیگر مزایای مهم عینک Totas این است که مطابق با ارگونومی و قالب صورت افراد طراحی می شود. در واقع ارگونومیک بودن عینک های توتاص از جمله ویژگی های مثبت آنها می باشد. مطمئنا با امتحان کردن چند نمونه از عینک های توتاص شما هم به این نتیجه خواهید رسید که این عینک ها دارای ساختاری استاندارد و ارگونومیک هستند که به هیچ وجه صورت شما را در حین استفاده اذیت نخواهند کرد. شما هر مدل چهره ای که داشته باشید عینک های توتاص به خوبی روی آن خواهد نشست و روی صورت تان فیکس خواهد شد. دسته های عینک به هیچ عنوان گوش شما را آزار نخواهند داد و وزن سبک عینک باعث می شود تا به هیچ عنوان متوجه حضور عینک و سنگینی آن روی صورت تان نشوید.

  • ضد موج بودن عینک توتاص

یکی از مزایای مهم عینک Totas این است که این عینک ها ضد موجب می باشند اما ضد موج بودن به چه معناست؟ ضد موج بودن عینک ایمنی به این معناست که حتی در درازمدت هم این عینک ها باعث خستگی چشم شما و بروز سر درد نخواهند شد. بسیاری از عینک های ایمنی که فاقد خاصیت ضد موجب ودن هستند ظرف نیم ساعت باعث خستگی چشم و سردرد خواهند شد در حالی که عینک های Totas بعد از ساعت ها استفاده هم چنین عارضه هایی را برای شما ایجاد نخواهند کرد.

  • یو وی 400 و حفاظت در برابر امواج

عینک های ایمنی Totas دارای یو وی 400 می باشند و از چشمان شما در برابر امواج الکترومغناطیس، اشعه های لیزر و فرابنفش محافظت می کنند.

قیمت عینک توتاص

بیراه نیست که برند Totas یکی از برندهای پر فروش عینک ایمنی در ایران می باشد. این برند با ارائه قیمت های مناسب و مقرون به صرفه در عین کیفیت بالا و دارا بودن استانداردهای جهانی توانسته در این بازار به خوبی از سایر رقبا پیشی بگیرد. قیمت عینک توتاص به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می توان به کاربرد عینک، درجه محافظت عینک، رنگ لنز، وزن عینک، جنس شیشه ها و قدرت جذب امواج اشاره کرد. هرچند که تمامی عینک های Totas دارای یو وی 400 می باشند اما برخی از آن ها محافظت های بیشتری برای چشمان شما در حین کار به عمل می آورند. چنانچه می خواهید از قیمت عینک توتاص در فروشگاه ایمن کلاسیک مطلع شوید می توانید به لیست محصولات مراجعه کنید و یا با پشتیبانی ایمن کلاسیک تماس حاصل نمایید.

خرید عینک توتاص

عینک ایمنی Totas در دسته ی پر فروش ترین عینک های ایمنی در فروشگاه ایمن کلاسیک قرار دارد. دلیل این موضوع قابلیت های ویژه این عینک از جمله وزن سبک، حفاظت کامل، ساختار ارگونومیک و لنزهای ضد خش و ضد ضربه آن می باشد. برای خرید عینک Totas می توانید از طریق وبسایت ایمن کلاسیک اقدام نمایید و یا با شماره های قرار داده شده در وبسایت تماس حاصل نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )